بذار بهت یک قصه بگم.

این کار از طریق من در یک اتاق هتل در نیمه راه در سراسر کشور آغاز می شود و سعی می کنم بفهمم که چگونه می توانم یک قرارداد جدید را به دست بیاورم ، که سالانه 250،000 دلار ارزش قرارداد را امضا می کنم. ما با هر اندازه ای سرمان را نگرفته بودیم ، اما مشتری بالقوه مطمئناً به دنبال راه حل های "بنگاه اقتصادی" بود و ما دقیقاً "بنگاه اقتصادی" نبودیم.

آیا می توانیم نیازهای آنها را برآورده کنیم؟ بله ، ما می توانستیم بهتر از رقبای شرکت خود باشیم - اما این جمله وجود دارد که "هنوز کسی به استخدام IBM اخراج نشده است". به عبارت دیگر ، همیشه همراه داشتن با افراد بزرگ ایمن است. ما IBM نبودیم ، بنابراین من می دانستم که تنها با شهرت خود دچار مشکل هستیم. RFP متراکم بود ، اما مانند اکثر مباحث آموزش سئو ، در فرصت فرصت زیادی وجود نداشت تا واقعاً خود را از رقبای خود متمایز کنیم. این یک "کار دیگری است که آنها می توانند انجام دهند ، ما می توانیم بهتر انجام دهیم" که در آن به دلایل بهتر بودن درک می کنیم. در صنعتی که بسیاری از بهترین مشتریهای ما به NDA نیاز دارند که مانع از انجام مطالعات موردی واقعاً خوب می شود ، چگونه می توانم ثابت کنم که ما به وظیفه خود عمل کرده ایم؟

در کمتر از 12 ساعت با مشتری بالقوه ملاقات می کردیم و من باید به آنها ثابت کنم که می توانیم کاری را انجام دهیم که رقبای ما نتوانند. در دنیای سئو ، ایجاد لینک اعتبار خیابانی است . هیچ چیز سریعتر از یک پیوند عالی توجه مشتری را به خود جلب نمی کند. من می دانستم که چه کاری باید انجام دهم. من نیاز به یک بک گراند قاتل ، کاملاً سفید ، بدون استراتژی جدید محتوا ، بودجه و وقت نداشتم. من فقط بیش از یک پیشنهاد نیاز داشتم که در را قدم بزنم - باید با اثبات به در خانه راه بروم.

من وقتی نوبت به ساختمان سازی رسیده است ، چند بار مشرف شده ام ، بنابراین وقتی ایده ها یا استراتژی هایی را که می توانستیم مطرح کنیم ، ضرر نکردم ، اما چه راهکاری ممکن است طی چند ساعت آینده پیوند برقرار کند؟ من شروع به اجرای نرم افزار جستجوی چپ و راست کردم - تمام ابزارهای تجارت من در دسترس من بود - اما هنگامی که فرصتی عالی در ابزار قدیمی تقاطع Open Site Explorer Link Intersect در Mozilla Open Old Explorer ظاهر شد ، تعجب خود را تصور کنید. راستش ، من در سنین بالا از این ابزار استفاده نکردم. ما نرم افزار جستجوی خود را بر روی API ها قرار داده بودیم ، اما پیوند کامل پس از اضافه کردن تعداد معدودی از رقبای خود در فرصتی خاموش که ممکن است یک یا دو فرصت وجود داشته باشد ظاهر شد.

آنجا بود:

دامنه های مربوط به ریشه در ارتباط با خود صفحه
این صفحه درخواست ارسال ارسال ها را نشان می داد
درخواست های ارسال برای GitHub را انجام داد!
من بلافاصله یک درخواست ارسال کردم و بازی تازه سازی را شروع کردم ، به امید اینکه رپو به طور جدی کنترل شود. تا صبح روز بعد ، ما خودمان پیوند داشتیم! نه تنها هیچ پیوندی ، بلکه با وجود اینکه مشتری دارای بیش از 50،000 دامنه پیوند دهنده ریشه ، اکنون 15مین لینک برتر به سایت آنها بود . می توانید تصور کنید که من با اضطراب در انتظار بخشی از جلسه هستم که در آن دلایل مختلفی را که برتری خدمات ما نسبت به رقبا ارائه می شود ، مورد بحث قرار دادیم و سپس با یک بک لینک شگفت انگیز از کلاه سفید که چند ساعت قبل به دست آوردیم ، این برتری را نشان دادیم.

قرارداد چهار میلیون دلاری ما بود.

تقاطع پیوند: یک تکنیک ساخت لینک کم ارزش است
تقاطع بک لینک یکی از قدیمی ترین تکنیک های ساخت لینک در صنعت ما است. روش کار ساده است. لیستی از رقبای خود بگیرید و پیوندهایی را که به سایتهای آنها نشان می دهند شناسایی کنید. آن لیست ها را با هم مقایسه کنید تا صفحاتی با هم همپوشانی پیدا کنند. صفحاتی که به دو یا چند نفر از رقبای شما پیوند دارند ، به طور بالقوه صفحات منبعی هستند که علاقه مند به پیوند به سایت شما هستند. سپس این سایتها را مورد بررسی قرار داده و برای تعیین ارتباط با کدام یک از آنها برای امتحان کردن و گرفتن بک لینک ، ارتباط برقرار کنید.

بیایید با استفاده از ابزار Link Intersect Moz ، یک مثال ساده را طی کنیم.

شروع شدن
ما در صفحه لینک Intersect لینک جدید اکسپلورر Moz شروع می کنیم. در حالی که ما در مرورگر قدیمی Open Site Explorer Link Intersect داشتیم ، شما می خواهید بخواهید از Intersect Link جدید ما استفاده کنیم ، که از فهرست غول پیکر ما 30 تریلیون پیوند ساخته شده است و بسیار قدرتمندتر است.

به عنوان مثال در اینجا ، من یک شرکت باغبانی تصادفی را در Durham ، کارولینای شمالی با نام Garden En გარემო انتخاب کرده ام. این وب سایت دارای Domain Authority 17 با 38 دامنه پیوند دهنده ریشه است.

ما می توانیم پیش برویم و دامنه را در "کشف فرصتهای لینک برای این URL" در بالای صفحه لینک تقاطع کپی کنید. اگر توجه کردید ، ما گزینه "Root Domain، Subdomain یا صفحه دقیق" را انتخاب کرده ایم:

بین دامنه ، زیر دامنه یا صفحه انتخاب کنید

من تقریباً همیشه "دامنه اصلی" را انتخاب می کنم زیرا من تمایل به ارتقاء یک سایت به عنوان یک کل دارم و علاقه ای ندارم از سایتهای دیگر که قبلاً در جایی دیگر در سایت پیوند دارند ، به صفحات در سایت دسترسی پیدا کنم. یعنی با انتخاب "دامنه اصلی" ، هر سایتی که به هر صفحه در سایت شما پیوند داده شود ، از لیست کالاهای احتمالی خارج نمی شود. البته این ممکن است برای وضعیت شما مناسب نباشد. اگر یک وبلاگ میزبان در یک زیر دامنه یا یک صفحه میزبانی شده در یک سایت دارید ، می خواهید زیر دامنه یا صفحه دقیقی را انتخاب کنید تا مطمئن شوید که از بک لینک های مناسب رد می کنید.

شما همچنین می توانید این گزینه را انتخاب کنید که آیا ما به شما دامنه های پیوند دهنده یا backlinks را لینک می کنیم. این واقعاً مهم است و من توضیح خواهم داد که چرا.

بین صفحه یا دامنه انتخاب کنید

بسته به کمپین ایجاد لینک ، می خواهید انتخاب خود را در اینجا تغییر دهید. بیایید بگوییم که به دنبال صفحات منبعی هستید که بتوانید وب سایت خود را در آن فهرست کنید. اگر اینگونه باشد ، می خواهید "صفحات" را انتخاب کنید. ابزار Link Intersect سپس صفحاتی را در اختیار شما قرار می دهد که پیوندهایی با چندین رقبای روی آنها دارند ، که به احتمال زیاد این صفحات منبعی هستند که می توانید برای کمپین خود هدف گذاری کنید. حال ، بیایید بگوییم شما ترجیح می دهید ناشری پیدا کنید که در مورد رقبای شما صحبت کند و کمتر به آنها مربوط می شود که از همان صفحه به آنها پیوند دارند. شما می خواهید سایت هایی پیدا کنید که به چندین رقیب پیوند داشته باشد ، نه به صفحات. در آن صورت ، "دامنه" را انتخاب می کنید. سپس این سیستم دامنه هایی را که به چندین رقیب پیوند دارند ، باز می گرداند و به شما نمونه ای از صفحات می دهد ، اما شما فقط به صفحاتی که دارای چندین رقیب در آنها هستید محدود نخواهید شد.

در این مثال ، من به دنبال صفحات منبع هستم ، بنابراین "صفحات" را انتخاب کردم و نه دامنه.

سایت های رقیب خود را انتخاب کنید
یک اشتباه معمول که در این مرحله صورت گرفته است ، انتخاب دقیق رقبا است. سازندگان پیوند ، اغلب لیستی از بزرگترین رقبای خود را کپی و جای گذاری می کنند و برای نتایج مناسب ، از انگشتان خود عبور می کنند. آنچه شما واقعاً می خواهید بهترین صفحات پیوند و دامنه در صنعت شما هستند - وماً رقبای شما نیستند.

در این مثال ، صفحه باغبانی را در یک دانشگاه محلی ، چند انجمن باغبانی و گل های وحشی کارولینای شمالی ، و یک صفحه محبوب انتخاب کردم که در آن مهد کودک ها ذکر شده است. توجه کنید که می توانید برای هر یک از این آدرس های اینترنتی رقیب ، زیر دامنه ، دامنه یا صفحه دقیق را انتخاب کنید. من توصیه می کنم وسیع ترین دسته (دامنه وسیع ترین ، دقیقترین صفحه کوچکترین) را انتخاب کنید که مربوط به صنعت شما باشد. اگر کل سایت مرتبط است ، پیش بروید و "دامنه" را انتخاب کنید.

نتایج خود را تجزیه و تحلیل کنید
نتایج به دست آمده صفحات اولویت بندی شده به چندین رقیب را در اختیار شما قرار می دهد و از دامنه بالایی برخوردار است. برخلاف برخی از ابزارهای رقبای ما ، اگر شما در رقیبی قرار دهید که دارای بک لینک های زیادی نباشد ، باعث عدم موفقیت کل گزارش می شود. ما تمام تقاطع لینک ها را لیست می کنیم ، با بیشترین شروع و کمترین تعداد آنها را کم می کنیم. حتی اگر وب سایت مهد کودک هیچ تلاشی را ارائه ندهد ، ما هنوز نتایج بسیار خوبی را به دست می آوریم!

نتایج پیوند را تجزیه و تحلیل کنید

اکنون ما فرصت های بسیار خوبی داریم ، اما در این مرحله شما دو انتخاب دارید. اگر واقعاً ترجیح می دهید ، می توانید مانند سایر ابزارهای موجود در بازار ، فرصتها را به CSV صادر کنید ، اما من ترجیح می دهم به جلو بروم و همه چیز را به یک فهرست پیگیری لینکها برسانم.

اضافه کردن به لیست پیوند

با جابجایی همه چیزها به یک لیست پیوندی ، ما می توانیم به مرور زمان کسب پیوند را ردیابی کنیم (به محض دستیابی به این سایت ها برای بک لینک)) و همچنین می توانیم با استفاده از سایر معیارها مرتب سازی کنیم ، یادداشت بگذاریم و به راحتی فرصت هایی را که حذف می کنیم حذف کنیم. مثمر ثمر نشو

چه چیزی پیدا کردیم؟
به یاد داشته باشید ، ما با سایتی شروع به کار کردیم که تقریباً هیچ پیوندی را با هم نداریم ، اما ده ها فرصت آسان برای دستیابی به لینک پیدا کردیم. ما یک صفحه منابع ساده درمورد منابع جنگلی ایجاد کردیم ، یک بک لینک برگشتی بالقوه که به راحتی می توان از طریق بخشی از مطالب مربوط به مباحث جنگل درآمد.

فرصت مثال

ما یک صفحه منبع عالی در مورد چگونگی حفظ خاک سالم و حیاط در وب سایت دولت شهری ایجاد کرده ایم. یک راهنمای ساده که همان مباحث را در اینجا پوشش می دهد می تواند به راحتی از این صفحه منبع در یک وب سایت مهم پیوند کسب کند.

فرصت مثال 2

اینها فقط دو نمونه از اهداف پیوند آسان بود. از صفحات باغبانی جامعه ، وب سایت های اختصاص داده شده به نهرهای محلی ، حوضچه ، و مرمت جریان و سایت های علاقه مندان عمومی ، ابزار Link Intersect طلای بک لینک ساده ای پیدا کرده است. با این حال ، برای من جالب ترین این است که این صفحات منبع هرگز کلمات "منابع" یا "پیوندها" را در URL ها درج نمی کردند. تکنیک های جستجوی مشترک فقط این فرصت ها را از دست می دهند.

در حالی که تمرکز این کمپین خاص نبود ، من جایگزین "حوزه های نمایش" را به جای "صفحه" هایی که به رقبا پیوند می دهند انتخاب کردم. ما با استفاده از این روش نتایج مفیدی یافتیم.

لیست مثال فرصت دامنه

به عنوان مثال ، ما دریافتیم که CarolinaCountry.com به چندین سایت رقیب پیوند داده شده است و به نظر می رسد یک انتشار مناسب برای ارائه داستان به عنوان بخشی از یک برنامه روابط عمومی برای ارتقاء سایت باغبانی است.

غذاهای آماده
ابزار جدید Link Intersect در Moz's Link Explorer قدرت شاخص پیوند باورنکردنی جدید ما را با مشخصات کامل ابزار جستجوی لینک پیوند می بخشد. تقاطع پیوند رقبا یکی از ساده ترین روش ها برای یافتن فرصت های پیوند و فرود پس زمینه های عالی است ، و ابزار جدید موز به همراه لینک های پیوند آسان تر از همیشه می شود. پیش بروید و خودتان آن را اجرا کنید - ممکن است دقیقاً در صورت نیاز پیوند دقیقی را که لازم دارید پیدا کنید.

اکنون فرصتهای پیوند را پیدا کنید!

درباره rjonesx. -

من دانشمند اصلی جستجو در موز هستم. من 3 دختر شگفت انگیز کلارن ، آون و الیس ، یک همسر غیرقابل مقایسه مورگان ، و یک زن مسیحی دموکرات دارم که اغلب نمی داند چه موقع دهان خود را ببندد :-)

بهتر از اصول اولیه: متناسب با رویکرد SEO شما (متناسب با مثالهای واقعی)

یک ربع چهارم دلایل استفاده از ابزار تقاطع لینک Moz

آسانترین نکته مربوط به ساخت و ساز لینک PR در کتاب - جمعه وایت برد

، ,یک ,پیوند ,لینک ,دامنه ,سایت ,را انتخاب ,خود را ,را در ,که به ,انتخاب کنید ,صفحات منبعی هستند ,دامنه پیوند دهنده

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود کتاب pdf قیمت سوپر فود nbs .:HUMBLE:. مدل 2017 - مدل 96 - سریال 2017 - سریال 96 - تقویم - سایت تفریحی کویید-19 بلاگ گیاه نوش کافه نارگیله هر آنچه که درباره دیجیتال مارکتینگ می خواهید خلق زندگی زیباتر طریقه نصب آرام بند درب